• Gėlės: Man tai gražu, kaip jums?
 • Sandra: Kokios gražios lauko supynes /a>. Nuostabiai atrodo. :)
 • Ema: Stiklinių namų mada, kaip ir apskritai stiklo architektūroje, ypač šiaurės kraštuose, jau eina į pabaigą. Te...
 • Pakabinama vonios spintelė: Be galo grazus interjerai. Tikrai zavi, bet pagal planus atrodo gan maza patalpele ir...
 • Asta: nuvalem tapetus nuon betono sienos, nuplovem, bet ji liko tokia drumzlina, nera gyvumo. padengem vandeniniu...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

50 kv.m BUTO PERPLANAVIMAS (1) [50 sq.m Apartment Remodel 1]

 
Autorius: digma | Digma PATARIMAI,pasiskolink idėją | 2010-09-20 16:13
Komentarų (6)
 
Laba diena,
labai prašau patarimo, kaip patartumėt jaukiai susitvarkyti senos statybos butą, taip, kad butų erdvus ir šviesus. Ypač galvos skausmas dėl virtuvės – per siaura, dėl miegamojo – kvadratinis:)) Kolidorius irgi mažuliukas:( Gyvenam 2-se + šuo:))
Algirdas

Iš atsiųsto inventorizacinio planelio galima spręsti, kad buto vidinės pertvaros nėra nešančios, tad galima laisvai varijuoti su vidaus erdvių planavimu. Aš matyčiau tris pagrindines variacijas, kurias galima būtų pritaikyti :

1. Var. Paliekant tą patį buto funkcinį zonavimą galima sujungti virtuvės ir svetainės erdves. Virtuvės sala ar dalinai atvira lentynų sistema galėtų tapti vizualiniu erdvių “skirtuku”.  Kelias idėjas, kaip tai padaryti rasite straipsniuose  ERDVIŲ ATSKYRIMAS LENTYNOMIS ir ERDVIŲ ATSKYRIMAS II.

2. Var. Sukeisti vietomis miegamąjį su svetaine, taip miegamajame atsiras pakankamai vietos atskirai drabužinei. Viruvė su valguomuoju taip pat nebus nuskriausti :)

3. Var. Visus vandenis sutelkti vienoje vietoje – virtuvę perkelti arčiau sanmazgo. Šiame variante miegamajame lova orientuojama  galvūgaliu į langą, tai gali pasirodyti netradiciška – straipsnyje LOVA PRIE LANGO rasite ne vieną pavyzdį, kaip toks sprendimas atrodo natūroje ir įsitikinti, kad tai gana plačiai naudojamas interjero planavimo “manevras”, ypač nedidelėse erdvėse ;)

O 4 var. iš inercijos gavosi :D :D :D

Sėkmės pertvarkymuose ;) !

 

Komentarų: 6 »

 1. Comment by Reda — September 20, 2010 @ 10:54 am

  Tikrai šaunios idėjos! Man labiausiai patiko 1 variantas, tik vietoj virtuvės ir svetainės skyriamosios lentynos galima būtų pasidaryti kažką panašaus į skiriamąją sienelę (ar lentyną) su sukiojamu televizoriumi, o sofa statyti kaip 4 variante. Tuomet televizorių būtų galima žiūrėti ir svetainėje, ir esant reikalui virtuvėje :)

 2. Comment by Ilona — September 20, 2010 @ 10:58 am

  oho kaip padirbėta :)
  man tai fainiausias pirmas variantas, o ir, manau, mažiausiai piniginių išteklių reikalaujantis.

 3. Comment by Ilona — September 20, 2010 @ 10:59 am

  Pritariu Redos idėjai :)

 4. Comment by Eglė — September 20, 2010 @ 12:18 pm

  o man labiausiai 2 variantas patiko. Nuostabu turėti atskirą drabužinę, o ir svetainęje balkonas atsirastu, kurį galima dar ir išnaudoti! Šaunios idėjos

 5. Comment by Saulius — September 21, 2010 @ 3:38 pm

  cia sienos ziuru vienodos kai kurios bet isluptos, gal saramomis sprendimas butu?

 6. Comment by Alina — February 8, 2011 @ 11:49 am

  Sveiki, labai gržios buto perplanavimo idėjos. Kilo ir pačiai noras keisti kažką, tik nesu kompetetinga ir automatiškai kila klausimas dėl teisėtumo. Aš suprantu, kad buto vidinės pertvaros nėra nešančios, bet kažkur įteisinti tai reikia, juk kartu pasikeičia ir inventorizacinis planas. Gal tam reikalingas koks leidimas iš kažkokios instancijos?
  CIA gan issamus straipsnis, kaip atskirti, kada reikia leidimo remonto darbams, o kada ne ir i kokias savivaldos institucijas reiketu kreiptis ;)
  Po buto pertvaru “perstumdymo” reiketu kreiptie i Registru centro Nekilnojamojo turto kadastro ir registro skyriu – ten uzsakomas naujas patalpu inventorizacinis planas.
  DdS

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!