• Gėlės: Man tai gražu, kaip jums?
 • Sandra: Kokios gražios lauko supynes /a>. Nuostabiai atrodo. :)
 • Ema: Stiklinių namų mada, kaip ir apskritai stiklo architektūroje, ypač šiaurės kraštuose, jau eina į pabaigą. Te...
 • Pakabinama vonios spintelė: Be galo grazus interjerai. Tikrai zavi, bet pagal planus atrodo gan maza patalpele ir...
 • Asta: nuvalem tapetus nuon betono sienos, nuplovem, bet ji liko tokia drumzlina, nera gyvumo. padengem vandeniniu...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

BALTA-RUDA-PILKA [White-Brown-Grey]

 
Autorius: digma | dekoravimas,koloritai,pasiskolink idėją | 2010-09-24 16:13
Komentarų (4)
 

Gaunu nemažai užklausimų, kaip parinkti ir suderinti interjero spalvas taip, kad nesigautų per daug ryšku, blanku ar suvis “ne į tema”…  KOLORITŲ temos, tikiuosi, pagelbės spalvininkystės kelio pradžioje. Svarbu nepamiršti, kad bendrą spalvinę atmosferą kuria ne tik suderintos spalvos, bet ir teisingai  parinkta jų proporcija – kiekvienos temos pradžioje bus savotiškas spalvinis/proporcinis “sufleris”, padėsiantis susidėlioti koloristines gaires ;) .

Šiandienos foto reportažas apie baltą-rudą-pilką spalvinį sprendimą su lengva rusvų ir gelsvų pastelinių tonų priemaiša.

 

Komentarų: 4 »

 1. Comment by Cyrene — September 24, 2010 @ 2:27 pm

  Beprotiškai fantastiškai nuostabūs spalvų deriniai! Myliu šį derinį labai labai! :)

 2. Comment by mama — September 24, 2010 @ 2:44 pm

  Niekada nesupratau, kaip pasinaudoti tais spalvų deriniais. Tarkim, mano grindys – panašiai kaip ketvirta iš kairės pirmam pav., sienos – kaip antra (nors iš tiesų baltos). Ar tuomet baldus reikėtų taikyti likusių spalvų? Ar čia kaip? o jei baldų norėčiau žalių, ar bus nekas? Ir jeigu ta “ryža” juostelė siaura, tai vadinasi grindims netinka, nes grindų plotas nemažas palyginti? Tai ką tada daryti? Užkloti pilku kilimu? Nors paskutiniam pavyzdy grindys rudos… :) O interjerai tai tokie, lyg žmonės būtų susistatę visokius trofėjus, kaip pakliuvo ir tiek, bet gal klystu? Gal kaip tik didelių pastangų reikia parinkti tokius ramius derinius? Ačiū. :) )

 3. Comment by digma-->mama — September 27, 2010 @ 10:29 am

  Deriniu yra begale, sitas tik vienas is ju:) – jei ruosiates is principo keisti savo interjera arba kuriates naujame buste – tokie deriniai tikrai naudingi, nes nera kolorito “salygas diktuojanciu” interjero senbuviu ir galima gan nuosekliai pagal spalvine gama ir proporcijas parinkti apdailos medziagas, baldus, t.t. ir gauti panasu rezultata, kaip foto. Jei norima prie konkretaus kolorito derinio priderinti jau esama interjera – siek tiek sudetingiau, nes reikes sukoreguoti spalvu gama, proporcijas taip pat – kaip kad Jus pateiket pavyzdi: per dideli rudu grindu plota uzkloti kolorita atitinkancios spalvos kilimu. jei norite zaliu baldu – tai jau bus kito kolorito deriniu interjeras (bet tai tikrai nereiskia, kad zalia prie sioderinio netinka, tiesiog tai bus jau kitas derinys, kitokios nuotaikos).
  DdS

 4. Comment by Simona — September 28, 2010 @ 11:32 pm

  5 bei 12 fotografijoms didžiulė meilė :)

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!