• Gėlės: Man tai gražu, kaip jums?
  • Sandra: Kokios gražios lauko supynes /a>. Nuostabiai atrodo. :)
  • Ema: Stiklinių namų mada, kaip ir apskritai stiklo architektūroje, ypač šiaurės kraštuose, jau eina į pabaigą. Te...
  • Pakabinama vonios spintelė: Be galo grazus interjerai. Tikrai zavi, bet pagal planus atrodo gan maza patalpele ir...
  • Asta: nuvalem tapetus nuon betono sienos, nuplovem, bet ji liko tokia drumzlina, nera gyvumo. padengem vandeniniu...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

(bus) ERDVUS BUTAS PIRMAME AUKŠTE

 
Autorius: digma | Digma PATARIMAI,pasiskolink idėją | 2010-02-22 16:13
Komentarų (2)
 

Laba diena,
turim jau truputėlį perplanuotą butą pirmame aukšte. Tačiau norėjau pasiteirauti, kaip pasiūlytumėt dar perplanuoti buto patalpas suteikiant jam daugiau erdvės, bet išlaikant du atskirus miegamuosius (nes gyvenu kartu su mama) ir turint omenyje, kad dažnai ne vienai dienai atvažiuoja pasisvečiuoti šeimos su vaikučiais (manau jiems reikalinga atskira erdvė, paprastai juos apnakvydiname salione).
keletas pastabėlių: saulės šviesos patenka labai mažai, orientacijai – virtuvė vakaruose; buto lubos standartinės – apie 2,45 m
Kristina

esamas planas

“Užmetus” pirmą žvilgsnį į patalpų išplanavimą, taip ir norisi “išvalyti” centrinę buto dalį nuo visų pertvarų ;) ir čia perkelti svetainę, o vietoj jos padaryti erdvų miegamąjį (jame, manau, tilptų ir nemaža drabužinė). Vienoje erdvėje sutalpinus virtuvę, valgomąjį ir svetainę – išlošit ne tik erdvės, bet ir šviesos. Labai šaunu, kad vonioje yra lagas! Dar šauniau, kad jis rytų pusėje – dušintis ir valytis dantis tikrai bus daug linksmiau, tik vonios patalpą “pasukite” 90 laipsnių kampu – atsiras daugiau erdvės pagrindinei zonai.

siulomas planas

Pagrindinėje erdvėje sumontavus 3-jų bėgių 6-ių segmentų stumomą pertvarą, patalpą galėtumete lengvai zonuoti pagal poreiki: sustumta pertvara, kai reikalinga visa atvira erdvė; pilnai užstumta pertvara, kai turite nakvojančių svečių; dalinai užstumta pertvara, kaip norite atskirti tam tikras zonas (pvz. svetainę nuo virtuvės). Keli tokių stumdomų pertvarų pavyzdžiai:

slanki pertvara1

Pertvara iš skirtingų faktūrų ir medžiagų atrodys “lengvesnė”

slanki pertvara2

Pertvara su veidrodiniais segmentais vizualiai padidins erdvę. Ypač aktualu, kai pertvara užstumta – veidrodis vizualiai praplės virtuvės zoną ;)

slanki pertvara3

Matinio stiklo pertvara ne tik praleis daugiau dienos šviesos, bet ir dekoratyviai atrodys vakare “žaisdama” dirbtiniu šviesos srautu

Dar vienas mano mėgstamas sprendimas butams pirmame aukšte – atvirkštiniai roletai. Jų dėka, galima leisti patekti natūraliai šviesai į patalpas visu šviesiuoju paros metu ir nesibaiminti nepageidaujamų praeivių žvilgsnių ;) .

apatinis roletas1.1apatinis roletas2.2

 

Komentarų: 2 »

  1. Comment by Kristina — February 22, 2010 @ 6:53 pm

    Didelis ačiū. Tikrai nesitikėjau, kad galima taip kardinaliai perplanuoti tokį butą. Pagaliau jau turime viziją! Prieš tai pas mus buvo daug diskusijų ir vis be jokio rezultato, o šis variantas patiko visiems :)

  2. Comment by digma — February 22, 2010 @ 7:38 pm

    Liux, kad patiko! Labai dziaugiuosi ;)

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!