• rytis: Indre, galimetu suzinoti koks tiksliai lakai tinkamas? Biskeli pasiklydau tarp dulux laku :-) kaip padaryti...
  • mama: Gražu geltona apie židinį, bet ar praktiška? Galbūt kai kada dizaineriai nepagalvoja apie gyvenimo smulkmenas...
  • mama: Tie instrumentai ant baltos sienos nuostabūs. Ir, atrodo, jais kažkas groja. :) Fantastiški namai.
  • Beda: Labai reikia pagalbos…nusipirkom lieto akmens vonia,laisvai pastatoma…ir nudauzem...
  • Justina: Laba diena, Musu vonia dar mazesne nei visu pastaruju: 1.62X1.80 m. Kaip i sia erdve sutalpinti duso kabina,...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

BUTAS PER 2 AUKŠTUS

 
Autorius: digma | Digma PATARIMAI,laiptai,pasiskolink idėją | 2010-01-22 16:13
Komentarų (1)
 

Laba diena,

Norėčiau paprašyti patarimo kaip įsirengti butą.

Butas yra per du aukštus, tiek pirmame tiek antrame aukšte parametrai vienodi. Reikalingi laiptai. Pirmame aukšte norėtumėme, kad būtų virtuvė galbūt katu su svetaine, nes vietos mažoka ir vonia, norėtumėme pasistatyti krosnelę (kamino vieta pažymėta brėžinyje).

Antrame aukšte norėtumeme įsirengti vonią, miegamajį bei dar vieną kambari (galbūt ateityje vaiko kambarys). Antro aukšto durys gali būti nenaudojamos, palikti tik laiptai viduje. Antrame aukšte yra nedidelis balkonas toje vietoje kur pirmame aukšte yra 1 LANGAS. Vonios sienas galima griauti ir padidinti patalpą. Pirmame akšte galėtų būti WC, vandens šildytuvas, praustuvas ir gal skalbimo mašina (nenorime daryti pirmame aukšte didelės, kad sutaupyti vietą). Antrame aukšte norėtumėme vonios, praustuvo ir WC.

Iš anksto labai dėkoju. Justinas

esamas planas

Pirmame aukšte dabartinis vonios variantas, sakyčiau, net per didelis. Optimaliausia čia turėti wc su praustuvu, o nedidelę skalbyklą isirengti antrame aukšte. Šią patalpą taip pat gelėtumėte naudoti ir kaip “tamsiuką” susikrauti visiem buities stebuklams: dulkių siurbliui, kibirams, šluotoms, rūbų džiovyklei ir t.t. Boileriui “apgyvendinti” taip tap ši patalpa labai tiktų ;) .

“Ištrėmus” į antrą auštą visa, kas susiję su skalbimais ir namų tvarkymais, liktų dar šiek tiek erdvės darbo kampeliui. Virtuvę geriausia būtų “pakišti” po laiptais (tik man neaisku ar ten kur netoli yra kanalizacijos taskas…). Krosnelės kaminą praveskite virš wc pakabinamų lubų. Visa kita čia kaip ir savaime dėliojasi:), tik nepamirškit antrajo aukšto voniai palikti lango – tikrai nesigailėsit ;) .

siulomas planas

O pabaigai pridedu kelias foto, kaip optimaliai išnaudoti laiptus, kas tikrai aktualu neperdidžiausio ploto butuose, kaip kad ir Jūsiškiame.

laiptai-lentynos1

laiptai-lentynos2

laiptai-lentynos3

 

Komentarų: 1 »

  1. Comment by Nautilus — January 28, 2010 @ 7:05 pm

    Viskas puikiai tik kad kamino sitaip pravesti tikrai nepavyks :)

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!