• Gėlės: Man tai gražu, kaip jums?
  • Sandra: Kokios gražios lauko supynes /a>. Nuostabiai atrodo. :)
  • Ema: Stiklinių namų mada, kaip ir apskritai stiklo architektūroje, ypač šiaurės kraštuose, jau eina į pabaigą. Te...
  • Pakabinama vonios spintelė: Be galo grazus interjerai. Tikrai zavi, bet pagal planus atrodo gan maza patalpele ir...
  • Asta: nuvalem tapetus nuon betono sienos, nuplovem, bet ji liko tokia drumzlina, nera gyvumo. padengem vandeniniu...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

DARBO ERDVĖ PRIE LANGO [Work Space by the Window]

 
Autorius: digma | Digma PATARIMAI,pasiskolink idėją | 2009-09-23 16:13
Komentarų (0)
 
Laba diena,
naršydama internete radau Jūsų internetinį puslapį. Labai patiko, kad galima jame rasti daug naudingų idėjų namas. Taip pat labai patiko, jog konsultuojate nemokamai :)
šiuo metu, man labai aktuali tema yra darbo vieta miegamajame. Puslapyje radau vieną siūlymą, tačiau mano kambarys yra per mažas, kad būtų galima atskirti zonas. Galvoju, kad reikėtų daryti stalą per visą sieną palei langą, tačiau trūksta idėjų, kaip tas turėtų atrodyti.. ar nuimti palangę ir dėti stalviršį, ar po palange statyti stalą, ar ..
Gal galėtumėte, kažką patarti. O gal ši mintis yra apsurdiška.. ir galite pasiūlyti kažką orginalaus. Prisegu planelį, kaip dabar viskas atrodo. Spinta yra jau sumontuota ir jos patraukti nebeimanoma.
Iš anksto dėkoju už sugaištą laiką.
Giedrė
miegamasis23

Mintis darbo zoną įrengti palei sieną su langu, tokiame nedideliame kambariuke, tikrai teisinga. Žinoma esteiškiausiai atrodytų jei stalviršis taptų palangės tęsiniu, tačiau reikia nepamiršti įvertinti, kad dažniausiai darbo stalo auštis yra žemesnis nei palangės. Šio skirtumo išvengsite jei stalą gaminsite nestandartini (pvz. prie pasirinkto stalviršio prisuksite atitinkamo aukščio koja), bet tuomet turite pagalvoti ir apie specialią darbo kėdę paaukštintoms darbo vietoms, kitaip gali pabosti maskatuoti kojomis :) Dar vienas dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkant postalviršinę įrangą – radiatorius .Šildymos sezono metu oras šioje zonoje turėtų lengvai cirkuliouti, tad jei stalviršį darysite kaip palangės tęsinį – pasirūpinkite plokštės perforacija virš radiatoriaus. Ervės “išlošite” jei stalą su visais priedais tvirtinsite prie sienų, o ne statysite ant kojeliu. Beje, valyti taip pat daug patogiau po baldais be koju ;) 

Komentarų: 0 »

Kol kas nėra komentarų.

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!