• Gėlės: Man tai gražu, kaip jums?
 • Sandra: Kokios gražios lauko supynes /a>. Nuostabiai atrodo. :)
 • Ema: Stiklinių namų mada, kaip ir apskritai stiklo architektūroje, ypač šiaurės kraštuose, jau eina į pabaigą. Te...
 • Pakabinama vonios spintelė: Be galo grazus interjerai. Tikrai zavi, bet pagal planus atrodo gan maza patalpele ir...
 • Asta: nuvalem tapetus nuon betono sienos, nuplovem, bet ji liko tokia drumzlina, nera gyvumo. padengem vandeniniu...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

DIZAINO IDĖJOS BENDRABUČIUI [Design Ideas fot Student House]

 
Autorius: digma | Digma PATARIMAI,mažos erdvės,pasiskolink idėją | 2009-05-29 16:13
Komentarų (1)
 

“Vis uzsuku i jusu svetaine. Na tad siulau tema – bendrabutis.. Taip, ypac maza erdve, mazas langas, senos, n- kartu dazytos grindys, simtasluoksniu tapetu sienos, 3 zmones ir begales daiktu, kuriems sutalpint reikia vietos ir ismones (saldytuvas, mikrobange, televizorius, pora laptopu, o kur dar rubu ir kitu dalykeliu, reikalingu buity, kaip pvz puodu, begales). Imanoma ? :) ”   Gabija

Na taip – studentiški metai daugeliui extryminiai: finansai seklūs, užmojai platūs, be mokslų dar ir darbelyje kokiam reik padirbėti… tikriausiai todėl visi pabaigę mokslus į savo studentišką praeitį žvelgia, kaip į savotišką laimėtą realybės šou ;) . Prisipažinsiu – aš taip pat:) Tad labai džiaugsiuosi jei mano patarimai pagelbės studentiškame gyvenime!

Apie bendrabučius, per paskutinius dešimt metų, teigiamų atsiliepimų girdėjau gal kokį porą, trejetą (ir tai vienas iš jų apie Talino benderį:)… Tad norint iš esmės pagerinti gyvenimo kokybę mokslo įstaigos skirtame būste ir suteikti jam šiek tiek individualumo, tikriausiai reiktų nusiteikti šiokioms tokioms finansinėms investicijoms.

Didžiausios vietos “valgytojos” mažuose kambariuose – lovos, kad ir dviaukštės – vis tiek kiaurą parą naudoja kvadratinius metrus skirtus ne tik miegui, bet ir mokslui, ir pramogom, ir paprastam kasdieniam gyvenimui :( . Pirmas žingsnis norint “išlošti” erdvės – pagalvoti apie baldus “du viename” – lova/stalas, lova/spinta ar bent jau tokią lovą, kurią dienos metu galima būtų “pašalinti”.

studentams-lova9

Mažesnių investicijų pareikalaus sienų ir grindų “padizaininimas”. Čia prireiks daugiau kantrybės, fantazijos ir entuziazmo. Jei sienos mirtinai užtapetuotos ir besilaupančios – papraščiausia bus nuplėšti tiek tapetų, kiek lupasi ir viską kas liko uždažyti norima spalva ar keliomis. Nudažytą sieną išdekoruokite – čia jau kiekvieno gyventojo fantazijos reikalas: galite naudoti žurnalus, laikraščius, sienų dekoro lipdukus, dekupažą, aplikaciją ir t.t.  Kas dėl grindų – tai siūlyčiau jas nudažyti dar daugiau kartų :) kaip tai padaryti netradiciškai ir žaismingai skaitykite straipsnelyje DAŽYTOS GRINDYS!

Dar vienas pasiūlymas: jei yra galimybė, priešais langą pakabinkite veidrodį – tai turesite du langus ir beveik dvigubai šviesos.

Sėkmės studentijai ;)

 

Komentarų: 1 »

 1. Comment by Gabija — May 31, 2009 @ 7:26 pm

  Labai dekoju uz idejas! :) Ikvepe. Manau, kad kelias, bent jau su sienomis tai tikrai pavyks igyvendint ir gana paprastai.
  Jei del vietos stygiaus- manau sekantis pirkinys gavus kelias stipendijas bus lova.. juk verta, ar ne? ;)
  bendrabuty irgi galima gyventi ;)

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!