• Gėlės: Man tai gražu, kaip jums?
  • Sandra: Kokios gražios lauko supynes /a>. Nuostabiai atrodo. :)
  • Ema: Stiklinių namų mada, kaip ir apskritai stiklo architektūroje, ypač šiaurės kraštuose, jau eina į pabaigą. Te...
  • Pakabinama vonios spintelė: Be galo grazus interjerai. Tikrai zavi, bet pagal planus atrodo gan maza patalpele ir...
  • Asta: nuvalem tapetus nuon betono sienos, nuplovem, bet ji liko tokia drumzlina, nera gyvumo. padengem vandeniniu...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

IŠPLĖSKITE ERDVES [Extend Your Space]

 
Autorius: digma | dekoravimas,Digma PATARIMAI,mažos erdvės,pasiskolink idėją | 2009-02-16 16:13
Komentarų (2)
 

Dauguma daugiabučių gyventojų jaučia erdvės trūkumą:  žemos lubos, sienos pečius remia ir t.t.  Jei manote, kad ir Jums to paties trūksta – čia rasite kelis patarimus, kaip patobulinti savo buveinę ;)

1. Dažykite sienas ne viena spalva o keliais tos pačios spalvos atspalviais. Jei norite akcentuotų sienų, ryškinkite vieną arba dvi, bet ne daugiau. Galite rinktis ryškesnę spalvą, stambaus rašto tapetus, sienų dekoravimą piešiniais. Svarbiausia dekorui nenaudokite smulkių raštų ir detalių.

2. Jei vienoje patalpoje susikerta kelios funkcijos (pvz. virtuvė ir svetaine) – zonuokite patalpos dalis suteikdami joms individualumo lubų, grindų faktūromis, apšvietimu. Jei bendroje erdvėje yra darbo vieta, ją galima “apgyvendinti” nišoje ar spintoje.

3. Venkite griozdiškų korpusinių baldų – lentynas geriau tvirtinkite tiesiai prie sienų ar specialių laikiklių. Nesistenkite visų baldų dėstyti perimetru apie sienas – taip netaupoma erdvė, o tik pabrėžiama kokia maža patalpa.

4. Geriausia kai patalpoje yra tiek šviestuvų, kad galima būtų naudoti trijų skirtingų tipų apšvietimą, pvz. sieniniai bra, lubinis šviestuvas ir toršeras. Jei nera galimybių pakabinti sieninių šviestuvų, galima įsigyti pastomą stalinio tipo. Apšvietimas svarbus norint sukurti tam tikrą nuotaiką ir turėti galimybę ją keisti pagal poreikius.

5. Dar svarbūs elementai erdvei padidinti – tai paveikslai ir veidrodžiai.  Stiklo paviršiai optiškai “nevalgo” erdvės, čia  kam patinka stalai stiklo paviršiais. Kuo daugiau sukursit patalpoj atspindžių – tuo erdvesnė ji atrodys.

Geros erdvės ;)

 

Komentarų: 2 »

  1. Comment by Onute — February 17, 2009 @ 7:02 pm

    Ar norint “isgauti” optiskai aukstas lubas be atitinkamos sienu apdailos naudojami lubu apdailos elementai (pvz. kita spalva, lubu perkritimai, kt.).

  2. Comment by digma — February 18, 2009 @ 7:44 pm

    Plačiau apie lubų dizainą ir su tuo susijusius interjero sprendimus skaitykite ČIA.

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!