• Gėlės: Man tai gražu, kaip jums?
 • Sandra: Kokios gražios lauko supynes /a>. Nuostabiai atrodo. :)
 • Ema: Stiklinių namų mada, kaip ir apskritai stiklo architektūroje, ypač šiaurės kraštuose, jau eina į pabaigą. Te...
 • Pakabinama vonios spintelė: Be galo grazus interjerai. Tikrai zavi, bet pagal planus atrodo gan maza patalpele ir...
 • Asta: nuvalem tapetus nuon betono sienos, nuplovem, bet ji liko tokia drumzlina, nera gyvumo. padengem vandeniniu...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

JAPONIŠKO STILIAUS INTERJERAS [Japanese Style Home Decor]

 
Autorius: digma | dekoravimas,Digma PATARIMAI,Interjerai,pasiskolink idėją | 2011-08-15 16:13
Komentarų (3)
 
Sveiki.
Mane domina, japoniško stiliaus, kambario interjeras. Kokią spalvą rinktis patartumėte kambario dažymui, grindims? Kokius baldus ir  kokių spalvų rinktis kambario apstatymui? Kokias detales naudoti? Norėtume, jog kambarys atrodytų jaukiai ir spalvos bei baldai jo nesumažintų.

Visiems japoniškos stilistikos interjerams būdingas minimalizmas formose, faktūrose ir spalvose. Formos – griežti stačiakampiai, tikslūs apskritimai; faktūros – naturalios ir nemodifikuotos; spalvu gama – trys/keturios spalvos: sviesi (balta, dramblio kaulo), naturalaus medzio (gali buti  įvairaus tamsumo), tarpine neutrali spalva (pilka, smeline, samanine ir pan.) . Keturių spalvų variantuose naudojamos arba dvi medžio spalvos, arba dvi tarpines spalvos.

Pagal esminius stilistikos bruožus japoniškuosius interjerus galima būtų suskirstyti į tradicinius, adaptuotus europietiškus, moderniuosius ir paskutinė kategorija butų “interpretacijos japoniško interjero tematika”. Tradiciniuose interjeruose dominuoja, ta stilistika, kurią matome japoniškuose filmuose ir kelionių programose apie tekančios saulės šalį – medinio karkaso ryžių popieriumi trauktos širmos, pertvaros, žemi sėdimieji ir gulimieji baldai, trijų spalvų gama. Dekoras tokio tipo interjeruose labai minimalus ir gerai apgalvotas – tai gali būti samurajaus kardas, bet tik ne gremezdiški heroklifai sienos centre ;) … Europietiškasis variantas labiau adaptuotas dideliems mūsų žemyno gyventojams, kuriems nelabai patogu sedėti lotoso poza ir keltis iš žemos lovos – čia jau ir sofučių, ir papildomų šviesos šaltinių daugiau, na žinoma ir spalvų paletė praplėsta iki keturių spalvų. Šiuolaikiniai modernūs japoniški interjerai pasižymi “hiper” minimalizmu, aiškiais kampais ir formomis, populiariausios apdailos medziagos, stiklas, betonas, medis, metalas, spalvų gama gali apsiriboti tik viena ar dviem atspalviais. Ir ketvirtoji kategorija – “interpretacijos japoniško interjero tema” – dažniausiai pasirenkamas kažkuris vienas iš šios stilistikos interjero bruožų ir “sumiksuojamas” su kito stiliaus interjero sprendimais. Renkantis šį variantą svarbu nepersistengti, nes kaip ir visur – per daug miksų gali virsti kiču. Ko tikrai nerekomenduočiau tai, kaip minėjau, masyvių heroglifų, kiniškų dekoro elementų ir balta-juoda-raudona spalvinio derinio. Taip pat venkite didelio kontrasto tarp lubų ir sienų – geriausiai jas dažykite ta pačia spalva arba luboms rinkitės vienu tonu šviesesnę spalvą nei sienoms. Venkite tiesioginio apšvietimo, šviesa turi būti išsklaidyta – tam puikiai tiks visų formų balti ar dramblio kaulo spalvos popieriniai šviestuvų gaubtai ;) :

 

Komentarų: 3 »

 1. Comment by ЯR — August 16, 2011 @ 2:14 pm

  Labai grazu.

 2. Comment by vita — September 30, 2011 @ 2:15 pm

  Visi miegamiejei- nerealus. Ypac 17 foto

 3. Comment by Renata — April 7, 2012 @ 5:43 pm

  Labai gražu. Ir as kažko panašaus norėčiau savo name

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!