• Gėlės: Man tai gražu, kaip jums?
  • Sandra: Kokios gražios lauko supynes /a>. Nuostabiai atrodo. :)
  • Ema: Stiklinių namų mada, kaip ir apskritai stiklo architektūroje, ypač šiaurės kraštuose, jau eina į pabaigą. Te...
  • Pakabinama vonios spintelė: Be galo grazus interjerai. Tikrai zavi, bet pagal planus atrodo gan maza patalpele ir...
  • Asta: nuvalem tapetus nuon betono sienos, nuplovem, bet ji liko tokia drumzlina, nera gyvumo. padengem vandeniniu...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

MIEGAMASIS/DARBO KAMBARYS [Bedroom and Workroom in One]

 
Autorius: digma | Digma PATARIMAI,mažos erdvės,pasiskolink idėją | 2009-07-10 16:13
Komentarų (0)
 

Laba diena, prasau Jusu padeti, nes nebesugalvoju. Butas mazas ir reikia vienam kambary padaryti, kad butu ir miegamasis ir darbo zona. Prisegu planeli, kuri pabraiziau (atsiprasau uz kokybe :) ) kaip siuo metu yra…
Noriu, kad lova stovetu taip, kad prie jos galima butu prieiti is abieju pusiu, be to ne sofa, o lova 1800X2000, bet kadangi kambarys staciakampis nezinau kaip tai padaryti.. o dar rasomasis stalas, kuris ir nemazas (nes toks reikalingas) patarkit prasau ar imanoma ka sugalvoti? Ir kaip galima butu visa patalpa padaryti jaukesne???
aciu EVA

esamas-sr-miegamas

Stengiantis sutalpinti kelias funkcijas vienoje patalpoje, svarbu įvertinti kuri zona judresnė, ją projektuoti arčiau įėjimo, stengtis neperkrauti patalpos bereikalingais baldais. Jungiant kelias zonas mažoje erdvėje, kartais tenka nukrypti nuo tradicinių planavimo principų, pagalvoti, kaip vienas baldas galėtų atlikti kelias funkcijas. Apšvietimą taip pat spręskite atskirai kiek vienai zonai,  jei jau yra vienas bendras šviestuvas visam kambariui – planuojamose zonose suplanuokite dar po vieną ar du šviesos šaltinius.

Jūsų kambarys siauras ir ilgas, tad renkantis lovą, įvertinkite kiek vietos liks praėjimams greta jos. Miegojimo zona siūlyčiau daryti arčiau lango, o darbo arčiau įėjimo. Tokio zonų išdėstymo pliusas – vizualiai erdvesnis kambarys, minusas – mažiau natūralios šviesos darbo vietoje.

Pirmas išplanavimo variantas, kai lova 160 cm pločio. Miegojimo zoną nuo darbo atskirkite atviromis lentynomis ar jų bloku, kur tilptų ne tik darbo primonės, bet ir TV bei visokios smulkmenos .

siauras-miegamas2

erdves-atskr

Antras išplanavimo variantas, kai lova 180 cm pločio. Darbo zoną daryti “panaikinamą” . Tokiu atveju turėsite tikrai erdvų miegamąjį su užmaskuota darbo vieta ;)

siauras-miegamas1

stalas-lentyna

Gerų darbų ir saldžių sapnų :) !

 

Komentarų: 0 »

Kol kas nėra komentarų.

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!