• Gėlės: Man tai gražu, kaip jums?
  • Sandra: Kokios gražios lauko supynes /a>. Nuostabiai atrodo. :)
  • Ema: Stiklinių namų mada, kaip ir apskritai stiklo architektūroje, ypač šiaurės kraštuose, jau eina į pabaigą. Te...
  • Pakabinama vonios spintelė: Be galo grazus interjerai. Tikrai zavi, bet pagal planus atrodo gan maza patalpele ir...
  • Asta: nuvalem tapetus nuon betono sienos, nuplovem, bet ji liko tokia drumzlina, nera gyvumo. padengem vandeniniu...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

SKANDINAVIŠKO NAMO “KOREKTŪROS”

 
Autorius: digma | Digma PATARIMAI | 2010-02-12 16:13
Komentarų (0)
 

Laba diena,
Isigijom neseniai nedideli namuka ir dabar sukam galvas kaip ji irengti. Pagrindinis klausimas kaip suprojektuoti virtuve, kad ji butu kartu su svetaine. Butume dekingi uz komentara.
Aciu       Tomas

esamas planas

Kiek suprantu – čia švediškas projektėlis, kažkodėl mėgsta jie ilgas ir siauras patalpas… ir koridorius :) .  Žinoma – gyventi galima ir taip, bet geriau būtų minimaliom plano korektūrom paversti būstą funkcionalesniu ir patogesniu. Pagal planą atrodo, kad nešančiosios sienos yra šonines, o vidines sienos pertvarinio tipo – tad galimos platesnio spektro planinės variacijos:).

Tokie būtų mano pastebėjimai:

1. Reikėtų projektuti bent minimalų prieangį, nes viso koridoriaus juk nenukabinesit paltais ir nenustatysit batu eilėmis;

2. Abu sanmazgai siauri ir neapatogus. Kam du nelabai kokie, kai galima turėti vieną erdvę vonios patalpą + padarius iš jos patekimą į skalbyklą išlošti papildomos erdvės virtuvei ;) ;

3. Miegamuosius planuojan visus vienoje namo pusėje, išsisprendžia virtuvės,valgomojo ir svetainės bendros erdvės klausimas – šios zonos patogiai išsidėsto erdvėje ir dar lieka vietos spintoms (ko namie tikrai labai reikia).

siulomas planas

Svetainės zona gaunasi tikrai erdvi, tad galite drąsiai rinktis masyvesnę sofą – gali būti ir su integruotomis ar pristatomomis lentynėlėmis knygoms ir kitoms smulkmenoms. Bus ne tik funkcionalus sprendimas, bet ir vizualinis svetainės atskyrimas nuo praėjimo į virtuvę. Pridedu kelias foto, kad būtų aiškiau apie ką aš čia šneku ;) .

 

Komentarų: 0 »

Kol kas nėra komentarų.

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!