• Gėlės: Man tai gražu, kaip jums?
  • Sandra: Kokios gražios lauko supynes /a>. Nuostabiai atrodo. :)
  • Ema: Stiklinių namų mada, kaip ir apskritai stiklo architektūroje, ypač šiaurės kraštuose, jau eina į pabaigą. Te...
  • Pakabinama vonios spintelė: Be galo grazus interjerai. Tikrai zavi, bet pagal planus atrodo gan maza patalpele ir...
  • Asta: nuvalem tapetus nuon betono sienos, nuplovem, bet ji liko tokia drumzlina, nera gyvumo. padengem vandeniniu...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

VASARNAMIO INTERJERAS [Country-House Interior]

 
Autorius: digma | Interjerai,pasiskolink idėją | 2009-02-04 16:13
Komentarų (2)
 

Daugelio svajonė turėti vietą savo savaitgaliniams ir laisvadieniniams “pabėgimams”, kur siela dainuotų, o kūnas ilsėtūsi. Nenuostabu, kad tos svajonės vedami, įsigyjame nekilnojamą turtą užmiestyje ir pasiryžtam niekada neatsipirksiančiom investicijoms.  Jei nuosekliai rašytumėm ir skaičiuotume išlaidas susijusias su svajonių prieglobščio išlaikymu ir tobulinimu, tikriausiai, po kokio dešimtmečio susiimtume už galvų :) Siekiant apsaugoti galvas ir pinigines, rekomenduotina kuo anksčiau suformuoti savo viziją – ko aš noriu, kas man patinka. Jei statot visai naują vasarnamį pagalvokit kuri stilistika Jums labiau priimtina – šiuolaikinė ar tradicinė kaimo (užmiesčio).

Šiuolaikinės architektūros tendencijos – tai namas, kaip gamtos elementas, siekiama sukurti kuo artimesnį žmogaus ryšį su gamta: projektuojami dideli ekraniniai langai į gražiausius vaizdus, parenkamos natūralios apdailos medžiagos. Puikus tokios architektūros pavyzdys – gerb. R. Abramovičiaus slidinėjimo “namelis” Colorade Aspene (foto rasite čia).

Jei nusprendėte styti tradicinės stilistikos statinį ar įsigyjote “pagyvenusią” trobą -  neprašausite pasirinkę etno stiliaus interjerą. Venkite miesto blizgučių, sintetiniu medžiagų ir erzinančių spalvų. Medis, akmuo, molis – niekada nepagadins reikalo ;)

Paskutiniais metais “ant bangos” provanco stiliaus interjeras. Čia dominuoja balta spalva, daug medžio (dažnai ir baltinto), lengvesnės lenktos formos ir detalės. Gražu, bet galima paslysti dviejose vietose: pirma – kas dabar madinga – po poros metų gali tapti juokinga; ir antra – tikras provanso stilius – grubokas ir paprastas: pokreivės sienos, padevėti baldai, dažymas dažnai primena tepliojimą. Dažnoj interjero aksesuarų parduotuvėje siūlomi nugludinti riestų linijų baldeliai “ale provence” yra amerikietiško tipo ir natūroje greičiau tinka naujajam barokui, bet tikrai ne jokiam provancui :)

Sėkmės ir sauso kelio !;)

 

Komentarų: 2 »

  1. Comment by Martynas INFOSPALVOS — February 4, 2009 @ 5:13 pm

    Savo vasarnamyje norėčiau kaimiškos stilistikos ;-) Aišku, jei galimybės būtų, kaip pono R.A. – tada skaičiuočiau kiek ko turiu ir žiūrėčiau ko neturiu :) )

  2. Comment by indre — February 10, 2009 @ 9:44 pm

    čia tuo atveju, jei stataisi vasarnamio namuką. dažniausiai matyt lietuviams tenka suktis iš esamos situacijos – kuklūs ir tikrai ne tokie erdvūs mediniai kaimo namukai. o šitie pavyzdziai tai tikrai jau dvariškeniam variantui. bet super:)

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!