• Gėlės: Man tai gražu, kaip jums?
 • Sandra: Kokios gražios lauko supynes /a>. Nuostabiai atrodo. :)
 • Ema: Stiklinių namų mada, kaip ir apskritai stiklo architektūroje, ypač šiaurės kraštuose, jau eina į pabaigą. Te...
 • Pakabinama vonios spintelė: Be galo grazus interjerai. Tikrai zavi, bet pagal planus atrodo gan maza patalpele ir...
 • Asta: nuvalem tapetus nuon betono sienos, nuplovem, bet ji liko tokia drumzlina, nera gyvumo. padengem vandeniniu...


 


 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas       

VONIA VONIOS KAMBARIUI [Space for the Bathtube]

 
Autorius: digma | pasiskolink idėją,vonia | 2009-02-21 16:13
Komentarų (4)
 

Vonios kambarys – tai patalpa ne mažesnė kaip 10 kv.m. Tai ką randame blokiniuose namuose įtalpinta į 2-3 kvadratus, o naujesnėje statyboje į 6, deja galim vadinti tik “vonia” ar “tūliku”, jokiais kambariais ar prieškambariais čia net nekvepia.  Vonios kambarys ir yra kambarys, tik jame ne dirbame, ne miegame, o ilsimės: mėgaujamės vonios procedūrom, aromaterapijomis, skaitom, klausom muzikos ir t.t. – tai kūno ir sielos relaksacijos kambarys, nieko bendra neturintis su kasdienės higienos palaikymo patalpa.

Jei sugalvojot įsirengti vonios kambarį, pamastykite apie antrą sanmazgą, skirtą “greitajam” kasdieniniam prausimuisi, svečiams.

Vonios kambaryje  dizainas taip pat artimesnis bet kokio kambario dizainui, čia galimi daug jaukesni sprendimai nei paprastoje dažnai eksploatuojamoje vonioje ar dušinėje: galima įsirengti medines grindis (kad ir parketą), sienom rinktis ne plyteles, o dažymą ar apmušalus, kabinti ir statyti šviestuvus be atsparumo drėgmei klasės, apstatyti patogiais poilsio baldais. Langas šiame kambaryje būtinas, tad atsiveria ir plačios užuolaidų dekoro galimybes.

Pagrindinė šios patalpos puošmena – vonia, tad pasirinkite vonia vertą vonios kambario! Pagalvokite ir apie vonios vietą, gal būt norėsite gulint vonioje gerėtis vaizdu pro langą, o gal svarbiausia neišlipant iš jos pasiekti kuo daugiau knygų… apsvarstykite visa tai iš anksto ir tikrai turesite savo namuose patį puikiausią spa kampelį ;)

 

Komentarų: 4 »

 1. Comment by paqas — August 3, 2009 @ 10:00 pm

  Mielas dienorašti.. ;] matyt čia reikėtų sakyti mielas bloge, blogiete ir blogiečiai, norėčiau Jūsų nuomonės apie pačios vonios (kaip santechninio įrenginio) pasirinkimo subtilybes. Kas gi geriau – akrilas, plienas, ar da bala žino kas?
  Iš anksto dėkoju už nuomonę (es)!

  ;]

 2. Comment by digma — August 4, 2009 @ 1:03 pm

  del techniniu subtilybiu tai galiu nugrybaut, bet savo nuomone tikrai pareiksiu:) – akriline vonia plastiko gabalas: ir braizosi greitai, ir jausmas, kaip ant plastikines kedes sedetum… As visom keturiom uz plieno emaliuotas vonias. Tiesa jos trigubai sunkesnes ir tiek pat brangesnes (jei branda koki imt ar kiek imantresnes formos, pvz. uzapvalintu galu) :( . Na zinoma dar yra spyzines – cia tai jau aukstatis vonios pilotazas ;)
  Panasiai, kaip zapukas, opelis ir mersedesas :) :):)

 3. Comment by paqas — August 4, 2009 @ 1:09 pm

  Aha, na nuomonė aiški. Bet kažkodėl iš man reikalingo gabarito vonių akrilinės yra dvigubai brangesnės, o ne atvirkščiai… Keista vienok! ;]]]

 4. Comment by digma — August 4, 2009 @ 1:25 pm

  Na cia tikriausiai nuo tu imantriu techniniu specifikaciju priklauso:)

Prenumeruok komentarus per RSS. TrackBack URI

Palikite komentarą!