Plačiau apue esylux

„ESYLUX” rimtai žiūri į savo įmonės atsakomybę. Be etiškai teisingo elgesio ir įstatymų laikymosi, visose įmonės veiklos srityse elgiamės atsakingai ir veikiame į ateitį orientuotai bei socialiai rūpestingai. Tokie klausimai, kaip atitiktis, įmonių socialinė atsakomybė ir veiklos aplinkosauginis valdymas, yra natūrali mūsų kasdienės veiklos dalis.

ŽMONĖMS – SVARBIAUSIA

Darbuotojų gerovė yra mūsų svarbiausias prioritetas, taip pat pagarbus elgesys su klientais ir partneriais. Suteikiame draugišką darbo aplinką, daug laisvės asmeniniam tobulėjimui, sąžiningą atlyginimą ir specialiai pritaikytą kvalifikacijos kėlimą, kad būtų sudarytos geriausios karjeros galimybės. Šis įsipareigojimas naudingas ir mums patiems. Juk kiekvienas laimingas darbuotojas prisideda prie augančios ESYLUX sėkmės.

Kadangi galvojame ir apie ateities kartas, taip pat rūpinamės taupiai naudoti gamtos išteklius ir maksimaliai padidinti savo gaminių energinį efektyvumą. Mūsų veiklos aplinkosaugos valdymas yra sertifikuotas pagal ISO 14001 standartą, todėl atitinka visame pasaulyje pripažintą standartą. Sistemingai diegdami nuolatinio tobulinimo procesą galime optimaliai derinti ekonominį efektyvumą ir aplinkos apsaugą tiek veiklos, tiek gaminių lygmeniu.

MOKSLINIAI TYRIMAI IR PLĖTRA

ESYLUX mėgstame mąstyti nestandartiškai, kai kalbama apie standartus ir gaminių apribojimus. Nuolat investuojame į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad galėtume įgyvendinti naujas idėjas ir pateikti rinkai novatoriškus sprendimus, kurie dar labiau sumažina energijos suvartojimą ir sudėtingumą. Mūsų prekės ženklo teisės ir patentai tarptautinėse rinkose nuo JAV iki Azijos atspindi mūsų novatorišką poziciją.

IŠSAMIAI IŠBANDYTOS NAUJOVĖS

Apie 40 darbuotojų mūsų laboratorijose tiria tokius klausimus, kaip energijos vartojimo efektyvumas ir skaitmeninimas, ir išbando mūsų inovacijas. Mūsų inžinieriai atlieka ekstremalaus karščio ir šalčio bandymus ir kiekvieną prietaisą tikrina realiomis sąlygomis.

KARTU PASIEKTI DAUGIAU

ESYLUX daugiausia dėmesio skiriame savo pagrindinei kompetencijai ir kuriame novatoriškas technologijas, gaminius ir jų aptarnavimo paslaugas. Mums taip pat rūpi mūsų partneriai ir norime būti jiems puikus pavyzdys, kaip pelningai bendradarbiauti. Todėl padedame savo mažmeninės prekybos klientams valdyti verslą ir esame partneriai „E-Academie” – Vokietijos centrinės elektrotechnikos ir informacinių technologijų rankdarbių asociacijos (ZVEH) teikiamos kvalifikacijos kėlimo iniciatyvos „E-Academie”.

DIALUX

DIALux yra lengvo planavimo programinė įranga, kurią galima integruoti į savo darbo eigą. Dėl šios puikios partnerystės galime savo įskiepiais padėti su „DIALux” dirbantiems apšvietimo projektuotojams.

RELUX YRA PIRMAUJANTI PROFESIONALIOS ŠVIESOS PLANAVIMO PROGRAMINĖS ĮRANGOS GAMINTOJA. NUO 2012 M., KAI PRASIDĖJO PARTNERYSTĖ, „ESYLUX” GAMINIŲ JUTIKLIŲ IR GAMINIŲ DUOMENYS TAIP PAT PRIEINAMI „RELUX” PROGRAMOSE.

ZVEI
Elektronikos gamintojų asociacija ZVEI kaip pasaulinė agentūra stiprina mūsų sektorių mokslinių tyrimų, skaitmeninimo ir inovacijų srityje Vokietijoje – ESYLUX yra aktyvi asociacijos narė nuo 2008 m.

Pradžia

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *