Geriausio žaidėjo TOP10 filmai (2021 m. gruodžio mėn.)

Geriausi žaidėjų TOP10 filmai. Kas naujo Player? Pažiūrėkite, kokios naujienos pasirodė šiandienos filmų ir serialų TOP10 sąraše Player svetainėje. Apie pokyčius TOP10 informuosime kiekvieną dieną.

Geriausi žaidėjų TOP10 filmai taip pat šį mėnesį gana populiarūs lenkiški kūriniai. Peržiūrėkite geriausių šiandienos filmų ir serialų karštąjį laiką 2021 m. gruodžio 8 d.

1. Laiškai M. 4 – jokių pakeitimų

111 min.
TVN

Laiškai M.4 yra viena populiariausių Kalėdų sezono metu žiūrimų komedijų. Herojų gyvenime vėl bus absurdiškų situacijų, su jas teks susitvarkyti.

2. Po – jokių pokyčių

JAV
2019 m
101 min.

Josephine Langford (Wish On) ir herojus Fiennesas-Tifinas yra herojai Po to, drama apie du paauglius iš skirtingų pasaulių. Tessa yra gera mergaitė, o Scottas yra maištininkas, kuris veikia negalvodamas apie pasekmes. Kas išeis iš jų susitikimo?

TOP10 geriausių „Netflix“ filmų (2021 m. gruodžio mėn.)

3. Laiškai M. – jokių pakeitimų

Lenkija
2010 m
111 min.

Kalėdų metas yra magiškas metas. Žiūrovams, kurie tiki Kalėdų Senelio galia, ir puiki dovana tiems, kurie nebuvo visiškai mandagūs. Pagrindinius vaidmenis atliko: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Wagner ir Wojciech Malajkat. Filme taip pat vaidina Julia Wróblewska, Katarzyna Bujakiewicz ir Katarzyna Zielińska.

4. Tamsus kampas – jokių pakeitimų

Tamsios vietos 2015 ‧ Dresczowiec / Mystery ‧ 1 val. 53 min.

Libby Day buvo tik septyneri, kai buvo nužudyta jos motina ir dvi vyresnės seserys. Teismas, remdamasis merginos parodymais, jos penkiolikmečiui broliui Benui skyrė kalėti iki gyvos galvos. Po dvidešimt penkerių metų žmogžudysčių asociacijos nariai atvyksta į Libį. Jų nuomone, Benas yra nekaltas, o tikrasis nusikaltėlis niekada nebuvo sučiuptas. Libby teks grįžti į praeities įvykius ir susidurti su košmariškais prisiminimais, kurie paliko pėdsaką visame jos gyvenime.

5. Laiškai M. 2 – jokių pakeitimų

2015 ‧ Drama / Romėnai ‧ 1h 43m

Puikaus hito tęsinys su daugybe žvaigždžių grįžta. Šis filmas tikrai žinomas visiems TVN ir Player gamybos gerbėjams. Verta pridurti, kad sąraše yra kelios šio kalėdinio hito dalys.

6. Laiškai M. 3 – jokių pakeitimų

Trečioji dalis taip pat atsiduria geriausių gruodžio mėnesio filmų sąraše. Ar artimiausiu metu bus penktoji dalis? Tikrai ne šiemet, o kitąmet, kas žino. Galbūt jis bus įtrauktas į sąrašą geriausi 2022 m. filmai metų.

7. Aš žudikas – jokių pokyčių


Lenkija 2016, 110 min

Aš esu žudikas yra trileris, kuris kaip naujovė sąraše pasirodė 2021 m. gruodžio 1 d. Filmas įkvėptas tikrų aštuntojo dešimtmečio pradžios įvykių. Paveikslas buvo apdovanotas Sidabriniais liūtais 41-ajame kino festivalyje Gdynėje.

8. Meilė yra viskas – jokių pokyčių

Meilė yra viskas yra atsakas į ikonišką Laiškai M.. Aktoriuose yra tokios lenkų kino žvaigždės kaip: Olafas Lubašenko, Aleksandra Adamska, Joanna Balasz, Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig ir Michałas Czerneckis. Filmo režisierius – Michałas Kwiecińskis.

9. Paskutinis keleivis – jokių pakeitimų

Paskutinis keleivis, 2013 m. ‧ Trileris / Veiksmas ‧ 1 val. 37 min.

Paskutinis keleivis premjera įvyko gruodžio 3 d., o po kelių dienų pateko į geriausių filmų sąrašą „Player“. Greitai lekiantį Londono traukinį užgrobė psichopatas. Nedidelė keleivių grupė bando sustabdyti beprotį.

10,1800 gramų – jokių pokyčių

95 min. Lenkija

1800 gramų yra TVN projektas, gaminantis tokius hitus kaip Laiškai M Veiksmas vyksta prieš Kalėdas, o pagrindinės veikėjos gyvenime atsiranda mamos palikta mergaitė (kūdikis). Pagrindinius vaidmenis atlieka Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciechas Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Smołowski, Dorota Kolak, Anna Tomaszechma,

Geriausio žaidėjo vaizdo įrašai: kas nukrito?

Sužinokite čia ką geriausi filmai ir geriausia serija Žaidėjas jie iškrito iš TOP10 reitingo. Kiekvieną dieną yra naujienų, ir daugelis jų iškart patenka į geriausių žaidėjų vaizdo įrašų tašką.

 • 7.12. -8.12. titulas nenukrito
 • Gilus įkvėpimas – sumažinimas 6.12. Žiūrėkite anonsą
 • 365 dienos – ruduo 6.12. Žiūrėkite anonsą
 • Grandininė reakcija – kritimas 6.12. Žiūrėkite anonsą
 • Raudonasis kapitonas – iškritimas 6.12. Žiūrėkite anonsą
 • 2.12.- 5.12. titulas nenukrito
 • Povaizdžiai – mažėjimas 1.12. Žiūrėkite anonsą
 • Meilės mokestis – paveldėjimas 1.12. Žiūrėkite anonsą
 • 28.11. – 30.11 val. titulas nenukrito
 • Lietinga diena Niujorke – ruduo 27/11. Žiūrėkite anonsą
 • 26.11. titulas nenukrito
 • Tyla prieš aušrą – ruduo 25/11. Žiūrėkite anonsą
 • Vienas prieš visus – rudenį 11-25. Žiūrėkite anonsą
 • Panikos priepuolis – mažėti 11/24. Žiūrėkite anonsą
 • Paslėptas žaidimas – Ruduo 24/11. Žiūrėkite anonsą

Peržiūrėkite naudingas nuorodas į Ceneo

Televizoriai – pasirinkite Ceneo

1. Geriausi televizoriai populiariausiuose kainų diapazonuose:

2. Ieškomi geriausi televizoriai, atsižvelgiant į ekrano įstrižainės dydį:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *