VR akiniai iki 2000 PLN – didžiausias pasirinkimas už gerą kainą!

Jei ieškote tinkamų VR akinių, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti vieną iš modelių iki 2000 PLN. Būtent šiame kainų diapazone turime didžiausią įrenginių pasirinkimą, kurie gali puikiai papildyti mūsų žaidimų „kosminę bazę“. Žinoma, jei turite reikiamų išteklių, galite pergalvoti investavimą į daug geresnius ir brangesnius modelius. Tačiau šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime pasiūlymams iki 2000 PLN. Kviečiame skaityti!

2000 PLN yra nemokama, jei kalbame apie virtualią realybę

2000 PLN – tai suma, už kurią pirksite konsoles Nintendo Switch, grazi planšetė, keli komponentai kompiuteriui arba pridedant 500 PLN – irgi pultai Xbox X serija arba PlayStation 5.

Tačiau, jei renkatės VR ausines, atminkite tai jie labiau savotiškas aksesuaras į visumą, o ne į atskirą struktūrą. Jūs negalėsite jų atleisti be padoraus kompiuterioir tai kainuoja (nuo 3000 PLN, 4000 PLN, 5000 PLN, 8000 PLN iki net 12 000 PLN ir dar).

Be to, yra palyginti nedaug žaidimų, skirtų VR akiniams. Turite atsižvelgti į tai, kad dar kurį laiką neaplenksite savo favoritų veiksmo žaidimai, RPG žaidimai, strateginiai žaidimai, siaubo filmai, platformininkai, sporto žaidimai ir lenktynių žaidimai. Tačiau galbūt tai laikui bėgant pasikeis.

Investuojant į Asmeninis kompiuteris nedelsdami apsvarstykite galimybę įsigyti žaidimų monitorius (pvz., į 1000 PLN, 1500 PLN, 2000 PLN, 3000 PLN, 5000 PLN, 7000 PLN), žaidimų pelė (pvz., į 200 PLN, 300 PLN, 400 PLN, 500 PLN, 700 PLN) ir žaidimų klaviatūra (pvz., į 200 PLN, 300 PLN, 400 PLN, 500 PLN, 1000 PLN. Juk kompiuteris turėtų būti pilnas, kaip ir dera tikram žaidėjui!

Bet imkimės reikalo ir išsiaiškinkime kokių VR akinių galima rasti rinkoje iki 2000 PLN ir kuriuos verta apsvarstyti! Taip pat patikrinkite modelius 3000 PLN, 5000 PLN, 6000 PLN ir 8000 PLN.

geriausi VR akiniai iki 2000 PLN
nuotrauka: Unsplash.com

SONY PlayStation MK5 VR V2 VR akiniai – nuo ​​ko pradėti konsolių žaidėjai

Už mažiau nei 1400 PLN galime apsvarstyti galimybę įsigyti VR akinius PlayStation 4. Žinoma, yra akinių taip pat suderinamas su PlayStation 5. Į paketą įeina internetinė kamera ir Worlds žaidimas.

Tai nėra aukščiausios kokybės akiniai – tai turite pasakyti sau iš karto. Nepaisant to, jie turėtų lengvai patenkinti žaidėjus, kurie žengia pirmuosius žingsnius virtualioje realybėje.

Akiniai puikiai prisitaiko prie galvos formos, todėl galime juos naudoti daugybę valandų, nesijaudindami dėl spaudimo ir skausmo. Be to, šis modelis leidžia pamatyti virtualų pasaulį 360 laipsnių kampu, kuri prilygsta visam regėjimo laukui. Visur, kur pasuksite, pamatysite neįtikėtinai tikrovišką tikrovę neleis jums grįžti į realų pasaulį ilgas valandas.

Vaizdinius efektus garantuoja puikus OLED ekranas Full HD raiška ir bendras rodomo vaizdo sklandumas 120 kadrų per sekundę.

VR OCULUS Rift S akiniai – brangesnis pasiūlymas tik asmeniniam kompiuteriui

Jei esate gero asmeninio kompiuterio savininkas, rekomenduojami VR akiniai neapsieitų be Oculus Rift S modelio, rinkoje galima įsigyti už 2000 PLN.

Jie nukels į neįtikėtinai tikrovišką begalės nuotykių šalį, kurią pasiūlys specialiai virtualiai realybei sukurti kūriniai. Prietaisas yra i.a. suderinamas su žaidimų bibliotekomis iš tokių platformų kaip Steam arba Viveport.

Konstrukcijoje įrengtos 5 kameros, fiksuojančios kiekvieną vartotojo judesį ir užtikrinančios net 360 laipsnių matymo laukaso tai reiškia, kad galėsite laisvai dairytis po virtualų pasaulį visose įmanomose plotmėse. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog užsidėti VR ausines ant galvos ir pradėti žaisti!

Prietaisui nereikia jokių papildomų jutiklių – viskas, ko reikia, jau yra įmontuota į akinių konstrukciją. Aukštos klasės objektyvai padarys vaizdą, rodomą 2560 × 1440 raiška, dar tikroviškesnį.

Jiems čia taip pat neblogai sekasi garsiakalbiai, kurie imituoja garso stiprumą, priklausomai nuo atstumo (kuo toliau būsime nuo garso epicentro, tuo jis bus silpnesnis).

Į komplektą įeina du TOUCH nuotolinio valdymo pultaikurie padės atlikti tikslius judesius žaidimo metu. Integruotas mikrofonas leis laisvai bendrauti su kitais žaidėjais. Čia yra daugybė funkcijų, ir visa tai už prieinamą kainą tik 2000 PLN.

geriausi VR akiniai iki 2000 PLN
nuotrauka: Unsplash.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *