Bmw ir Audi Serijos žibintų korpusai – Kaip rinktis?

Žibintų korpusas yra svarbi automobilio apšvietimo sistemos sudedamoji dalis. Jam tenka lemiamas vaidmuo apšviečiant kelią priekyje ir užtikrinant saugų vairavimą naktį ar esant prastoms oro sąlygoms. BMW ir „Audi” yra dvi gerai žinomos prabangių automobilių markės, siūlančios įvairias priekinių žibintų korpusų parinktis savo automobiliams. Šiame straipsnyje nagrinėsime trijų populiarių BMW ir „Audi” modelių priekinių žibintų korpusus: BMW X3 serijos F25, BMW 5 serijos G30 LCI 2020 ir „Audi A8 D4 2010-2013 Xenon”. Žibintų korpusus galite įsigyti iš svetainės autospotlight.eu/headlight-housing paspaudus nuorodą.

BMW X3 serijos F25

BMW X3 serijos F25 yra kompaktiškas prabangus krosoveris visureigis, gaminamas nuo 2010 m. Jis pasižymi elegantišku ir sportišku dizainu, o jo žibintų korpusas papildo bendrą estetiką. X3 serijos F25 automobilyje montuojami įvairūs priekiniai žibintai, įskaitant halogeninius, LED ir ksenono žibintus.
Halogeniniai priekiniai žibintai yra standartinė X3 serijos F25 automobilio komplektacija. Jie yra palyginti nebrangūs ir užtikrina gerą matomumą naktį. Tačiau jie nėra tokie ryškūs kaip kiti variantai ir yra trumpesnio tarnavimo laiko.

Kita vertus, LED priekiniai žibintai yra brangesni, tačiau pasižymi didesniu ryškumu ir ilgaamžiškumu. Be to, jie atrodo moderniau ir stilingiau nei halogeniniai priekiniai žibintai. Galiausiai, ksenoniniai priekiniai žibintai yra pažangiausias X3 serijos F25 automobilio variantas. Jie pasižymi išskirtiniu ryškumu ir ilgesniu tarnavimo laiku nei halogeniniai priekiniai žibintai. Be to, jie pasižymi išskirtine mėlynai balta spalvų temperatūra, kuri yra labai paklausi prabangių automobilių entuziastų.

5 serijos BMW G30 LCI 2020

BMW 5 serijos G30 LCI 2020 yra vidutinio dydžio prabangus sedanas, kuris pirmą kartą buvo pristatytas 2017 m. Jis garsėja elegantišku dizainu ir pažangiomis technologinėmis funkcijomis. 5 serijos G30 LCI 2020 siūlomi įvairūs priekinių žibintų variantai, įskaitant lazerinius žibintus.
Lazeriniai priekiniai žibintai yra pažangiausia 5 serijos G30 LCI 2020 modelio galimybė. Juose naudojamas lazerinis diodas, kuris sukuria itin ryškų ir tikslų šviesos spindulį. Jie pasižymi didesniu spinduliu ir platesniu matymo lauku nei kitos parinktys, todėl idealiai tinka važiuojant dideliu greičiu greitkeliu. Jie taip pat pasižymi išskirtine mėlynos spalvos temperatūra, kuri yra labai geidžiama prabangių automobilių entuziastų.

Audi A8 D4″ 2010-2013 m. ksenoniniai žibintai

Audi A8 D4 2010-2013  yra prabangus pilno dydžio sedanas, pirmą kartą pristatytas 2009 m. Jis žinomas dėl prabangaus interjero ir pažangių technologinių funkcijų. A8 D4 2010 – 2013 Xenon standartiškai komplektuojamas su ksenoniniais priekiniais žibintais.
A8 D4 2010-2013 Xenon ksenoniniai priekiniai žibintai yra panašūs į BMW X3 serijos F25 modelio ksenoninius žibintus. Jie pasižymi išskirtiniu ryškumu ir ilgesniu tarnavimo laiku nei halogeniniai priekiniai žibintai. Be to, jie pasižymi savita mėlynai balta spalvų temperatūra, kuri yra labai paklausi prabangių automobilių entuziastų. Tačiau jie nėra tokie pažangūs kaip lazeriniai priekiniai žibintai, naudojami 5 serijos G30 LCI 2020 m. BMW.

Išvada

Žibintų korpusas yra esminė automobilio apšvietimo sistemos sudedamoji dalis. Jam tenka lemiamas vaidmuo apšviečiant kelią priekyje ir užtikrinant saugų vairavimą naktį ar esant prastoms oro sąlygoms. BMW ir „Audi” yra dvi gerai žinomos prabangių automobilių markės, siūlančios įvairias priekinių žibintų korpusų parinktis savo automobiliams. BMW X3 serijos F25, BMW 5 serijos G30 LCI 2020 ir Audi A8 D4 2010-2013 Xenon – tai tik keli šių markių automobilių priekinių žibintų variantų pavyzdžiai. Kiekvienas modelis pasižymi unikaliomis savybėmis ir privalumais, priklausomai nuo vairavimo būdo ir asmeninių pageidavimų.

Nesvarbu, ar renkatės naują prabangų automobilį, ar norite atnaujinti esamo automobilio apšvietimo sistemą, svarbu apsvarstyti, kokio tipo žibintų korpusas jums tinka. Priimant sprendimą reikėtų atsižvelgti į tokius veiksnius, kaip ryškumas, ilgaamžiškumas ir spalvos temperatūra. Nors kai kurie variantai gali būti brangesni už kitus, investuoti verta dėl didesnio saugumo ir estetinio patrauklumo, kurį gali suteikti pažangūs priekinių žibintų korpusai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *