5 geriausios dovanos naujų technologijų gerbėjams iki 3000 PLN

Ar norite padovanoti mylimam žmogui puikią dovaną ir žinote, kad kažkas iš naujų technologijų kategorijos būtų geras pasirinkimas? Puikiai! Tačiau atminkite, kad toks pirkimas yra susijęs su gana didelėmis išlaidomis. Už kokybišką įrangą teks pakloti iki kelių tūkstančių zlotų, tačiau jei turite tinkamą biudžetą, tikrai rasite tai, kas jus sudomins. Pažvelkime į 5 geriausias dovanas naujų technologijų gerbėjui iki 3000 PLN!

3000 zlotų – tai daug už dovaną!

Keli tūkstančiai zlotų dovanai – tokia suma, kurią skiriame tikrai ypatingoms progomspavyzdžiui, vestuvės, jubiliejai ar aštuonioliktasis gimtadienis. Jei ieškome kažko įdomaus naujų technologijų gerbėjui iki 3000 PLN – galime būti ramūs. Pasiūlymų tikrai daug!

Tablėtė? Kodėl gi ne!

Sumoje iki 3000 zlotų galime rasti daugybę labai stiprių planšetinių kompiuterių konstrukcijų, kurios garantuos ne tik sklandų multimedijos ir programų veikimą, bet ir leis žaisti šiek tiek mažiau pažangių žaidimų produkcijos. Į kokius konkrečius modelius verta atkreipti dėmesį? Tikrai:

  • Huawei MatePad Pro 10.8 ″
  • iPad Air 2020
  • Samsung Galaxy Tab S5E

Klaviatūra, pelė ir planšetinis kompiuteris?

Jei ketiname išleisti net 3000 PLN už dovaną, galime nuspręsti įsigyti keletą dalykų, kurie užkariaus kiekvieno širdį naujų technologijų gerbėjas. Kai kuriuos reikia apsvarstyti žaidimų klaviatūra (žemyn 200 PLN, 300 PLN, 400 PLN, 500 PLN, 1000 PLN) stulbinantis RGB foninis apšvietimas, mechaniniai klavišai ir reagavimas, pvz., (keli modeliai).

Tarp žaidimų pelėms verta apsvarstyti galimybę įsigyti tokius modelius 200 PLN, 300 PLN, 400 PLN, 500 PLN, 700 PLN. Taip pat būtinai patikrinkite geriausios žaidimų pelės rinkoje!

Konsolė taip pat puikus pasirinkimas!

Sumoje iki 3000 taip pat nesunkiai galime įsigyti konsolių PlayStation 5, Xbox X serija arba Nintendo Switch. Pirmieji du yra visiškai naujos kartos įrenginiai, siūlantis aukščiausią žaidimų kokybę ir teikiantis daug malonumo. Į tokį paketą verta pridėti žaidimų pelę ar klaviatūrą – jei gavėjas taip pat žaidžia kompiuteriu. Pasirinkimas taip pat gali būti geras sprendimas tablėtė (žemyn 500 PLN), kur patogiai galime žiūrėti filmą ilgos kelionės metu.

Tuo atveju Nintendo Switch (kainuoja apie 1500 PLN), galime susigundyti įsigyti aukščiausios klasės planšetinį kompiuterį (pvz. 1500 PLN) arba investuokite į galingą žaidimų rinkinį, kurį sudaro žaidimų pelė, žaidimų klaviatūra ir geros ausines.

Ant aukščiau paminėtų konsolių gavėjas suaktyvins visus naujausius pavadinimus (pasiūlymas skiriasi priklausomai nuo platformos, kurioje buvo išleista produkcija). Beje, jei jau perkame konsoles, verta į pakuotę įtraukti keletą įdomių Kompiuteriniai žaidimaitai garantuos jums bemieges naktis ir keliasdešimt valandų linksmybių. Jie gali būti tarp jų RPG žaidimai, veiksmo žaidimai, strateginiai žaidimai, platformininkai, siaubo filmai, sporto žaidimai ir lenktynių žaidimai.

5 dovanų idėjos naujų technologijų gerbėjui iki 3000 PLN
nuotrauka: Unsplash.com

O gal televizorius?

Būtų graži dovana! Už 3000 PLN galime išsirinkti puikų televizorių 55 colių arba 65 colių. Jie nusipelno ypatingo dėmesio PHILIPS LED 55PUS7855 / 12 ir Sony KD-55XG8096 55 colių dizaino ir SHARP LED 65BN3EA ir Samsung UE65TU7102K 65 colių dizaino.

Jei žmogus turi vietos tokiam televizoriui namuose, niekas netrukdys jam įteikti tokios dovanos! Alternatyva taip pat galėtų būti projektorius (žemyn 3000 PLN), tačiau šiuo atveju turime atsižvelgti į tai šioje kainų srityje laimės daug kompromisų ir galiausiai konkuruojantys televizoriai.

Jei vis dėlto yra projektorius yra jūsų pasirinkimas, tada žiūrėkite tokius modelius kaip:

  • BenQ TH535
  • Epson EH-TW750

Geras monitorius arba VR akiniai kompiuterių naudotojams!

Kalbant apie televizorius ir projektorius, pirkimas gali būti gera idėja žaidimų montuotojas. Sumoje iki 3000 zlotų galime rasti keletą galingų konstrukcijų, kurios garantuos ne tik puikią vaizdo kokybę, bet ir sklandumą, o tai itin svarbu kelių žaidėjų žaidimams. Tarp geriausių šio kainų segmento modelių yra, be kita ko AOC Agon PD27 Porsche Design ir Samsung Odyssey C32G75TQSUX.

Taip pat galite apsvarstyti galimybę pirkti VR akiniai. Žemyn 3000 zlotų rasite keletą prasmingų modelių, kuriuos tikrai rasite pradžiugink gavėją daug!

5 dovanų idėjos naujų technologijų gerbėjui iki 3000 PLN
nuotrauka: Unsplash.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *