VR akiniai iki 5000 PLN – ar yra kažkas, vertas dėmesio už tokią kainą?

Ar įsivaizduojate, kas būtų, jei galėtumėte persikelti į alternatyvią realybę ir patirti viską taip, lyg tai iš tikrųjų egzistuotų? Na, tam tikra prasme tai įmanoma. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai investuoti į gerus VR akinius, kurie nuves jus į turtingą ir nuostabų 3D nuotykių pasaulį. Žinoma, tai dar nebus tas lygis, kuris žinomas iš mokslinės fantastikos filmų, nors technologijos žengia į priekį ir kas žino, kas bus po kelerių metų. Nepaisant to, VR akiniai yra puiki idėja smagiai ir kūrybiškai leisti laisvalaikį. Susipažinkite su geriausiais šių įrenginių modeliais iki 5000 PLN!

VR akiniai – bet kam?

Visų pirma, tai yra unikali patirtis, kurios trokšta kiekvienas naujųjų technologijų gerbėjas. Šio įrenginio dėka galime pereiti į kitą dimensiją ir pamatyti kitą pasaulį 3D formatu. Ba! Galime net patirti tikrovišką pasivaikščiojimą po nacionalinius parkus ar paminklus, esančius už šimtų tūkstančių kilometrų nuo mūsų. Niekas netrukdo žaisti žaidimus, skirtus VR akiniams, pvz., Half-Life: Alyx.

Deja, šiuo metu VR akiniams sukurtų vaizdo žaidimų biblioteka gana skurdi, bet galbūt laikui bėgant išvysime nuostabių lenktynių žaidimai, sporto žaidimai, veiksmo žaidimai, RPG žaidimai, strateginiai žaidimai ir siaubo filmai ir 3D platformeriai.

Žinoma, tai visiškai neprilygstama kompiuterinių žaidimų patirtis (per 12 000 PLN, 8000 PLN, 5000 PLN, 4000 PLN, 3000 PLN). Pasaulis, sklindantis iš ekrano žaidimų monitorius (pvz., į 1000 PLN, 1500 PLN, 2000 PLN, 3000 PLN, 5000 PLN, 7000 PLN) arba modernus televizorius 55 colių (pvz., iki 1500 PLN, 3000 PLN, 5000 PLN), 65 colių (iki 3000 PLN, 4000 PLN, 7000 PLN) arba projektorius (pvz., į 20 000 PLN, 8000 PLN, 5000 PLN, 3000 PLN) yra visiškai kitokia istorija, siūlanti visiškai kitokią pramogą nei VR akiniai (patikrinkite konstrukcijas 8000 PLN, 6000 PLN, 3000 PLN, 2000 PLN).

geriausi VR akiniai iki 5000 PLN
nuotrauka: Unsplash.com

HTC Vive Cosmos Elite VR akiniai – puikūs VR akiniai kompiuteriui

Tik už 4600 zlotų galite apsvarstyti galimybę įsigyti „HTC Vive Cosmos Elite“ tikslus, kurie padės jums aukščiausio lygio virtualios realybės potyriai.

Naudotojo judesiai yra tikslūs atsispindi SteamVR sistemos dėka, o komplekte esantys pažangūs valdikliai suteikia visišką judėjimo laisvę. Šis modelis buvo sukurtas atsižvelgiant į žaidėjus. Jie yra lengvi ir puikiai tinka veido ir galvos formai. Atverčiamas dizainas leidžia akimirksniu pakreipti akinius ir pereiti tarp realaus ir virtualaus pasaulių nenusiėmus akinių nuo galvos.

Aukščiausią grafikos kokybę garantuoja 2880 × 1700 raiška rodomas vaizdas. Neigiamas poveikis vadinamasis ekrano durelės buvo išlygintos LCD plokščių dėka. Čia taip pat svarbus garsas – akiniuose yra integruotos ausinės, užtikrinančios puikią garso kokybę.

Matymo laukas yra 110 laipsnių – tai nėra įspūdingas rezultatas, tačiau to užtenka, kad akimis būtų galima mėgautis virtualiu 3D vaizdu. Norėdami valdyti savo judesius, turime akselerometrą ir giroskopą, kurių dėka kiekvienas mūsų judesys bus kuo tikslesnis. Atminkite, kad šis modelis buvo sukurtas išskirtinai asmeninius kompiuterius.

PIMAX 5K XR OLED 200 ° FOV VR akiniai – reiškinys už puikią kainą

Ponios ir ponai, prieš jus – unikalūs Pismax 5k XR OLED VR akiniai siūlo funkcijas, kurios yra daug brangesniuose modeliuose. Šią konstrukciją rinkoje galite įsigyti už 5000 PLN.

Pristatomas modelis turi labai platų matymo lauką, nes jis siekia net 200 laipsnių, ko dėka jausitės taip, lyg iš tiesų savo kūną būtumėte perkėlę į kitą dimensiją! Be to, jūs matėte vaizdas turės ne tik labai didelę 2x 2560 × 1440 skiriamąją gebą, bet ir (dėka OLED ekranų) tobulą spalvų gylį bei tinkamą kontrastą. Visa tai reikšmingai paveiks pasinerti į pristatomą pasaulį ir pavers jūsų žaidimų patirtimi.

Prietaisas yra itin lengvas (sveria tik 470 g), tai yra vidutinis tablėtė. Dėl šios priežasties jūs nepavargsite dėvėti VR akinius net ir po ilgų naudojimo valandų. Be to, Pismax 5k XR rinkinys yra suderinamas su tūkstančiais žaidimų „Steam“ ir „Oculus Home“. Jis taip pat be jokių problemų veiks su Steam valdikliais ir kitais prekių ženklais.

Siūlomiems akiniams rekomenduojamas asmeninis kompiuteris turi atitikti minimalias specifikacijas, tokias kaip: „Windows 10“ operacinė sistema, „GeForce GTX 1070“ vaizdo plokštė, „Intel i5-4590“ procesorius ir 8 GB RAM.

geriausi VR akiniai iki 5000 PLN
nuotrauka: Unsplash.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *