HID ksenono lemputės

Terminas „xenon lemputės” gali būti vartojamas dviejų skirtingų tipų priekinių žibintų lemputėms apibūdinti. Pirma, tai HID lemputės, kuriose lemputės uždegimui naudojama aukštos įtampos kibirkštis, ir, antra, atnaujintos priekinių žibintų lemputės, skirtos standartinėms halogeninėms lemputėms pakeisti.

HID ksenoninės lemputės yra palyginti nauja automobilių apšvietimo naujovė, kuri pirmą kartą buvo pasiūlyta kaip brangus prestižinių automobilių, tokių kaip „Audi”, BMW ir „Mercedes”, variantas. Automobilį, kuriame sumontuoti HID žibintai, lengva pastebėti, nes jie skleidžia neįtikėtinai stiprią baltą šviesą su išskirtiniu mėlynu atspalviu.

Palyginti su standartinėmis halogeninėmis priekinių žibintų lemputėmis, kurios naudojamos nuo 1960 m., HID lemputės yra gerokai tobulesnės. Jos skleidžia 300 % daugiau šviesos, kuri sklinda daugiau kaip 80 metrų toliau nei halogeninės, ir skleidžia daug ryškesnę ir baltesnę šviesą, kuri labai primena natūralią dienos šviesą.

HID žibintaiporchebintus

Naudojant HID žibintus naktį, ypač tamsiuose neapšviestuose keliuose, daug lengviau matyti kelią ir anksčiau pastebėti galimus pavojus, o kadangi HID lemputės neturi metalinio siūlelio, jos veikia 10 kartų ilgiau nei halogeninės priekinių žibintų lemputės ir suvartoja gerokai mažiau energijos iš transporto priemonės elektros sistemos.

Deja, jei jūsų priekiniuose žibintuose naudojamos standartinės halogeninės lemputės, negalite jų pakeisti į HID, nes jos veikia su kitokia aukštos įtampos elektros sistema ir naudoja kitokius lempučių laikiklius. Tačiau ksenoninių lempučių privalumais galite pasinaudoti pakeitę halogenines lemputes į atnaujintas ksenonines automobilines lemputes.

Modernizuotos ksenono lemputės labai prilygsta HID žibintų išskirtiniam galingumui, iš tikrųjų jos gali skleisti iki 90 % daugiau šviesos nei halogeninės ir šviesos spindulį skleisti beveik 40 metrų toliau. Išoriškai patobulintos ksenono lemputės atrodo taip pat, kaip ir halogeninės, tačiau jose yra suslėgtos ksenono dujos, o stiklinėje lemputėje – pertvarkyta metalinė gija.

Kadangi atnaujintų ksenono lempučių galia yra tokia pati kaip halogeninių lempučių ir jos pritaikytos tiems patiems lempučių laikikliams, standartines priekinių žibintų lemputes į ksenono galite atnaujinti patys, be jokių pakeitimų ar modifikacijų. Geriausia, kad šios atnaujintos priekinių žibintų lemputės yra gana pigios ir visiškai legalios, todėl HID išvaizdą galite įgauti už nedidelę kainos dalį.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *