Populiariausios gėlės

Visos gėlės yra populiarios priklausomai nuo jų paskirties. Nė viena gėlė nelieka pamiršta, ypač kai kuriate gėlių kompoziciją. Visos jos naudojamos visais ketinamos daryti kompozicijos aspektais, atsižvelgiant į tai, kokia proga gėlės naudojamos.

Tačiau, kad ir kokios svarbios būtų gėlės visomis progomis, yra tokių, kurios išsiskiria iš kitų, ypač savo kainos verte ir gėlių kokybe. Yra gėlių, kurios yra trumpalaikės ir ilgalaikės. Kitos yra žemos kokybės ir aukštos kokybės, kai kurių kainų gėlės, skirtos tam tikroms ypatingoms progoms, naudojamos aukštiems asmenims.

Kad susidarytumėte įspūdį apie gėlių populiarumą, jūsų žiniai ištyriau populiariausias gėles.

1. Lelija. Šios rūšies gėlės turi stiprų aromatą, kuris dažniausiai naudojamas užuojautos vietose, todėl kai kuriems žmonėms lelijų gėlės asocijuojasi su laidotuvėmis. Nors jos stipriai kvepia, kai kurie žmonės jų kvapo nevertina, ypač tie, kurie yra alergiški, o kai kurie žmonės dievina jų stiprų kvapą. Spręsdami, ar naudoti lelijas, turėsite pasverti šiuos veiksnius.

2. Rožės. Rožė yra mėgstamiausia gėlė, nes ji simbolizuoja romantiką. Kiekviena ypatinga proga rožės visada naudojamos kaip dekoratyvinės puošmenos, kaip pagrindinis gėlių kompozicijų dekoras. Kiekviena rožės spalva simbolizuoja skirtingą reikšmę, todėl kiekviena proga visada galima pamatyti rožės žiedą kaip simbolį.

rožė

3. Tulpė. Puiki gėlė įsimylėjusiems žmonėms, ši gėlė reiškia šlovę, labdarą ir tobulą mylimąjį. Kai vaikinas yra mirtinai įsimylėjęs savo moterį, jis siūlydavo jai į rankas raudoną tulpę, kad pareikštų savo neblėstančią meilę.

4. Orchidėjos. Orchidėjos yra gerai žinoma gėlė, kuri taip pat reiškia meilę, grožį ir rafinuotumą. Kinijoje ši gėlė yra vaikų simbolis. Ji taip pat yra puikus visų rūšių gėlių kompozicijų ingredientas visomis progomis.

5. Saulėgrąža. Ši gėlė mėgstama namų sodininkų kaip drugelių ir medunešių bičių viliotoja, nes jos žiedai yra dideli, todėl lengvai patraukia draugiškų vabzdžių dėmesį. Jos sėklos taip pat valgomos kaip brangaus aukštos kokybės aliejaus šaltinis. Saulėgrąžos simbolizuoja ištikimybę ir linkėjimus.

6. Gvazdikai. Gvazdikų žiedai yra valgomi ir XVII a. buvo naudojami prancūziškam likeriui gaminti. Skirtingų spalvų gvazdikai simbolizuoja skirtingas reikšmes, tačiau apskritai gvazdikai yra meilės, sveikatos ir stiprybės ženklas.

7. Gardenija. Kaip ir rožės, ši gėlė taip pat simbolizuoja meilę, todėl kai vyras slapta įsimylėjęs moterį, jis siųsdavo gardenijos žiedą, kad ji būtų pripažinta. Gardenija gerai dera su kitomis gėlėmis formuojant gėlių kompozicijas, skirtas visoms progoms.

8. Medetkos. Medetkos yra geras sodo palydovas, nes jos laikomos vabzdžius atbaidančia priemone. Jos atbaido kai kuriuos sode esančius kenkėjus, nes jų žiedai turi aromatą, kurio vabzdžiai kenkėjai nekenčia. Be to, kad yra populiari sodo gėlė, medetka taip pat reiškia žiaurumą, sielvartą ir pavydą. Taigi kitą kartą siųsdami gėlę draugui, būkite atsargūs ir neįtraukite medetkų, nes galite prarasti draugą.

Pagal flowery.lt puslapį

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *